You are currently viewing Wernisaż fotografii za zakończenie warsztatów

Wernisaż fotografii za zakończenie warsztatów

11 grudnia 2023 roku w bibliotece w Miejscu Piastowym (budynek szkoły podstawowej) odbył się wernisaż fotografii wykonanych przez uczestników warsztatów fotograficznych FOTA. Warsztaty zorganizowane zostały przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym w ramach projektu „Weźmy kulturę na warsztat — edukacja kulturalna mieszkańców Gminy Miejsce Piastowe, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Prowadzącą zajęcia była Ilona Bałon – absolwentka Kreatywnej Fotografii w Krakowie oraz Szkoły Filmowej w Łodzi; fotograf modowy, retuszer. Aby zapoznać się z dorobkiem zajrzyjcie na stronę www.ilonabalon.pl.

Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty, które wręczyli: zastępca wójta Aleksandra Ciepiela i zastępca dyrektora GCKiB Wojciech Krężałek.

Na wystawie zobaczyć można zbiór prac uczestników, wykonanych w trakcie trwania warsztatów. Część zdjęć została zrobiona podczas zajęć plenerowych. Fotografie pochodzą również z prywatnych galerii uczestników. Są to różnorodne prace, obejmujące zarówno krajobrazy, portrety, jak i fotografię uliczną. Każde zdjęcie jest wyjątkowe i opowiada swoją własną historię.

Wystawę zobaczyć można będzie do 30 grudnia 2023 r. w godzinach pracy biblioteki.