You are currently viewing Wyniki eliminacji XXIII Konkursu Kolęd i Pastorałek

Wyniki eliminacji XXIII Konkursu Kolęd i Pastorałek

W czwartek 9 grudnia 2021 r. podczas przesłuchań w Domu Ludowym w Łężanach jury w składzie: Kornelia Wojnarowska, Monika Twarduś, Wiktor Lorens wyłoniło 15 laureatów zakwalifikowanych do Koncertu Kolęd i Pastorałek. W przesłuchaniach wzięło udział blisko 60 uczestników.

KORNELIA WOJNAROWSKA – przewodnicząca jury

Wokalistka oraz nauczyciel śpiewu klasycznego i rozrywkowego. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Wydziału Wokalnego Królewskiego Konserwatorium w Hadze. Od 2015 roku pracuje jako nauczyciel śpiewu w Prywatnej Szkole Muzycznej II stopnia.

MONIKA TWARDUŚ

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. Od 2008 roku pracuje i uczy w Państwowej i Prywatnej Szkole Muzycznej. Od 2009 roku jest dyrygentem chóru Soli Deo.

WIKTOR LORENS

Pochodzący z Krosna absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej im Krzysztofa Pendereckiego na kierunku kompozycja i teoria muzyki. Obecnie nauczyciel przedmiotów teoretyczno-muzycznych w szkołach muzycznych drugiego stopnia. Dyrygent, muzyk i aranżer. Dyrektor muzyczny orkiestry kameralnej Światło Uwielbienia.

Lista zakwalifikowanych uczestników do Koncertu Laureatów (alfabetycznie):

 1. Błaszczyk Julia                  
 2. Błaszczyk Maria
 3. Borkowska Amelia
 4. Drozd Zofia
 5. Gacek Zuzanna
 6. Graboń Dominik
 7. Knap Zofia
 8. Kubit Klaudia
 9. Mielcarek Oliwia
 10. Nocek Oskar
 11. Rak Zuzanna
 12. Rybak Laura
 13. Seńczak Wiktoria
 14. Szczepanik Aleks
 15. Zabawa Daria

Gratulujemy !

UWAGA! Zgodnie z regulaminem konkursu, nieobecność laureata jest jednoznaczna z rezygnacją z ewentualnej nagrody lub wyróżnienia. Szczegółowe informacje o koncercie prześlemy do laureatów w osobnych mailach.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodaj komentarz