You are currently viewing Plenerowa impreza na pumptracku już 3 lipca!

Plenerowa impreza na pumptracku już 3 lipca!

W pierwszy weekend lipca br. na placu przy pumptracku w Miejscu Piastowym będzie się działo! III edycja zawodów rowerowych, pierwsza impreza typu silent disco oraz strefa smaków – to wszystko w jednym dniu. Rozpoczynamy wakacje z przytupem! Zapraszamy do Miejsca Piastowego 3 lipca (niedziela). Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.

Z naszej imprezy na pewno nikt nie wyjdzie głodny. Już od godz. 14:00 na terenie przy pumptracku dostępna będzie strefa smaków.

O godz. 15:00 rozpoczną się „III ZAWODY NA TORZE PUMTRAKOWYM” – ROWEROWE MIEJSCE PIASTOWE. Startować może każdy pod warunkiem posiadania sprawnego i odpowiedniego roweru i kasku. Zgłoszenia do zawodów należy przesłać na adres: leszko11@interia.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 736 948. Chęć uczestnictwa w zawodach można także zgłosić w biurze organizacyjnym w dniu zawodów.

Biuro organizacyjne na terenie pumptracku otwarte będzie od godziny 1330. Można w nim uzyskać informacje związane z organizacją zawodów, a także wypełnić potrzebne dokumenty (regulamin, zgłoszenia i oświadczenia). Zgłaszający powinien posiadać dokument potwierdzający wiek uczestnika.

UWAGA!!! Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodzica na udział w zawodach!!!

Uczestnicy startują w następujących kategoriach:
1) Przedszkolaki 2 – 3 lata
2) Przedszkolaki 4 – 5 lat
3) Skrzaty chłopcy 6 – 8 lat
4) Skrzaty chłopcy 9 – 11 lat
5) Skrzaty dziewczynki 6 – 8 lat
6) Skrzaty dziewczynki 9 – 11 lat
7) Junior chłopcy 12 – 14 lat
8) Junior chłopcy 15 – 17 lat
9) Junior dziewczynki 12 – 14 lat
10) Junior dziewczynki 15 – 17 lat
11) Open mężczyźni 18 – 29 lat
12) Open kobiety 18 – 29 lat
13) Masters – 30 lat i więcej

Szczegółowy regulamin zawodów oraz potrzebne dokumenty znajdują się w poniższych załącznikach:

O godz. 20:00 rozpoczynamy SILENT DISCO pod gwiazdami!

Silent disco to alternatywa impreza dla standardowych dyskotek. Jak sama nazwa wskazuje, to cicha impreza, ale tylko dla osób trzecich. Uczestnicy silent disco otrzymują bezprzewodowe słuchawki z możliwością przełączania się między kanałami muzycznymi – będą mogli wybrać, którego DJ’a w danym momencie chcą słuchać. Na naszej imprezie dostepne będą 2 kanały, a na nich nie zabraknie muzyki retro, hitów klubowych oraz nowości radiowych. Za to, aby noga sama rwała się do tańca odpowiedzialni będa DJ JURI – Dominik Jurczak oraz DJ D-TEEY – Grzegorz Henzel. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.

Uwaga!!! Do wypożyczenia słuchawek i udziału w zabawie niezbędny będzie ważny dokument tożsamości lub kaucja!!!

Organizatorzy: Wójt Gminy Miejsce Piastowe, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym.