Koncert w ogrodzie profesora Andrzeja Pikula

W sobotę, 19 lipca, we Wrocance odbyło się wyjątkowe wydarzenie muzyczne – koncert w ogrodzie profesora Andrzeja Pikula, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasza Wrocanka”, we współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Miejscu Piastowym oraz Gminą Miejsce Piastowe.

Była to już trzecia edycja tego niezwykłego koncertu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców i miłośników muzyki klasycznej.

W tegorocznym koncercie wystąpili:

  • prof. Andrzej Pikul – wybitny pianista i gospodarz wydarzenia
  • Sylwia Olszyńska
  • Stanisław Duda 

Podczas koncertu prowadzona była zbiórka pieniędzy na szczytny cel – rehabilitację i leczenie Hani Lechowicz z Wrocanki. Publiczność okazała wielkie serce, wspierając tę inicjatywę swoją obecnością i datkami.