KONCERT PLENEROWY – „Najpiękniejsza jest muzyka polska”


Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert plenerowy pod hasłem „Najpiękniejsza jest muzyka polska”, który odbędzie się w malowniczej scenerii Wrocanki już 19 lipca 2025 roku.
Godziny koncertów: 16:30 i 19:00

WYSTĄPIĄ:

  • Sylwia Olszyńska – sopran
  • Stanisław Duda – baryton
  • Andrzej Pikul – fortepian

W programie koncertu usłyszymy utwory najwybitniejszych polskich kompozytorów:
Michał Kleofas Ogiński
Fryderyk Chopin
Stanisław Moniuszko
Ignacy Jan Paderewski
Karol Szymanowski
Mieczysław Karłowicz

🎗️ Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację Hani Lechowicz z Wrocanki. To doskonała okazja, by cieszyć się pięknem polskiej muzyki i jednocześnie wesprzeć ważną inicjatywę społeczną.



Rezerwacja miejsc: SMS na numer 504 276 736