Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert plenerowy pod hasłem „Najpiękniejsza jest muzyka polska”, który odbędzie się w malowniczej scenerii Wrocanki już 19 lipca 2025 roku.
Godziny koncertów: 16:30 i 19:00
WYSTĄPIĄ:
- Sylwia Olszyńska – sopran
- Stanisław Duda – baryton
- Andrzej Pikul – fortepian
W programie koncertu usłyszymy utwory najwybitniejszych polskich kompozytorów:
Michał Kleofas Ogiński
Fryderyk Chopin
Stanisław Moniuszko
Ignacy Jan Paderewski
Karol Szymanowski
Mieczysław Karłowicz
🎗️ Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację Hani Lechowicz z Wrocanki. To doskonała okazja, by cieszyć się pięknem polskiej muzyki i jednocześnie wesprzeć ważną inicjatywę społeczną.
Rezerwacja miejsc: SMS na numer 504 276 736


