Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe

W niedzielny wieczór (4.02) w sali widowiskowej Centrum Pracy z Młodzieżą „Michael” przy Sanktuarium Świętego Michała Archanioła Miejsce Piastowe odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestra Dęta Miejsce Piastowe pod batutą Marcina Seredy. Sala wypełniła się po brzegi miłośnikami muzyki. Po raz kolejny, mimo dodatkowych krzeseł, zabrakło miejsc siedzących. W trakcie koncertu Orkiestra zabrała publiczność w niesamowitą podróż po świecie filmu, rockandrolla i muzyki tanecznej. Wykonała również klasyczne kompozycje.