You are currently viewing Koncert Duetu Gajda na Dzień Kobiet

Koncert Duetu Gajda na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową, muzyczną niespodziankę. Zapraszamy na koncert Duet Gajda, który odbędzie się 8 marca o godz.19:00 w Głowience w Domu Ludowym. Wstęp wolny!

Zachęcamy także do odpowiedniego ustawienia swoich odbiorników i dołączenia do transmisji koncertu online na: fb/gckibmiejscepiastowe oraz fb/terazkrosno.

Duet Gajda to duet rodzinny w składzie Małgorzata Gajda-Legenc skrzypce i wokal oraz Seweryn Gajda akordeon guzikowy. Rodzeństwo rezentuje utwory folkowe i rozrywkowe we własnych aranżacjach. Mieli przyjemność pokazać się szerszej publiczności w programie Mam Talent. W 2013 r. wydali płytę. Obecnie pracują nad nowym materiałem na kolejną.
Gosia niedawno wydała pierwszego singla pod tytułem „Razem przetrwamy”, z kolei Seweryn ma wiele osiągnięć indywidualnych w grze na akordeonie – zdobył tutuł mistrza świata w grze na akordeonie w Belgradzie, Grand prix w Austrii (Wiedeń) czy ż Grand prix Włochy (Lanciano).
Rodzeństwo Gajdów występuje nie tylko na Polskich ale i zagranicznych scenach (USA, Francja, Słowacja, Ukraina, czy Węgry).
Jak sami mówią o sobie – grają muzykę zróżnicowaną by choć jeden utwór został zapamiętany przez słuchacza na dłuższy czas, a równocześnie pokazują kunszt swoich umiejętności.

Dodaj komentarz