Randka w ciemno z książką

0
311

Walentynki, czyli popularne święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji panie bibliotekarki z Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym przygotowały akcję ,,Randka w ciemno z książką”. Jest to już kolejna edycja projektu, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Miłość nie jedno ma imię i choć warto ją okazywać na co dzień, jest jeden szczególny dzień w roku, w którym o okazywaniu uczuć nie da się zapomnieć. My nie zapomnieliśmy o miłośnikach książek. Czytelnicy, którzy odwiedzą jedną z filii bibliotek GCKiB w Miejscu Piastowym 14 lutego (poniedziałek) będą mogli wypożyczyć książkę „w ciemno”, nie widząc jej okładki, nie znając tytułu, autora, czy recenzji. Książki zostały odpowiednio zapakowane w papier, aby nie oceniać ich po atrakcyjnej okładce.

Przygotowane do zabawy egzemplarze oscylują wokół tematyki miłości, jednak znajdą się wśród nich pozycje z innych dziedzin. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzamy kilka tytułów, które skrywają się pod opakowaniami: ,,Żona diabła”, ,,Przeznaczeni”, ,,Dzień, w którym cię poznałam”. Nie zabraknie również egzemplarzy dla najmłodszych.

Zapraszamy. Zakochaj się w czytaniu!