You are currently viewing Drugie mikołajkowe spotkanie „Dzieci z pasją”

Drugie mikołajkowe spotkanie „Dzieci z pasją”

W czwartek 1 grudnia br. w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Głowience odbyło się drugie mikołajkowe spotkanie „Dzieci z pasją”. Prezenty od św. Mikołaja otrzymało ponad 170 dzieci, które przez cały rok rozwijały swoje pasje sportowe, wokalne bądź taneczne.


W spotkaniu udział wzięli nie tylko młodzi piłkarze – członkowie Akademii Piłkarskiej Beniaminek, ale także dzieci i młodzież z zespołów artystycznych działających w gminie Miejsce Piastowe – soliści z dziecięcego zespołu śpiewaczego Mali Rogowice, tancerze z zespołu Pogórzanie oraz wokaliści ze Studia Gama.
 
Wójt gminy Dorota Chilik, otwierając spotkanie, skierowała słowa uznania do dzieci, które łączą pasję z codziennymi szkolnymi obowiązkami i tym samym rozwijają swoje talenty. Na kolejny rok pani wójt życzyła dzieciom powodzenia oraz sukcesów, zarówno sportowych, jak i artystycznych, a trenerom i instruktorom podziękowała za wielkie zaangażowanie w pracę z dziećmi. Ideę Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno przybliżył jej menadżer Jarosław Kwella. Potem odbyło się pasowanie młodych piłkarzy na nowych członków Akademii Piłkarskiej Beniaminek. W czasie spotkania zaprezentowali się także Mali Rogowice i Pogórzanie. Po występach św. Mikołaj wszystkim dzieciom wręczył prezenty.
 
Spotkanie zorganizowali: Gmina Miejsce Piastowe, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym i Beniaminek Profbud Krosno.

GCKiB

Dodaj komentarz