You are currently viewing Cleo zaśpiewa w Rogach!

Cleo zaśpiewa w Rogach!

Potrawy słowackie, kiermasze rękodzieła artystycznego, dyskusja na temat Via Carpatia i występy artystyczne – to tylko część atrakcji przygotowanych w czasie wydarzenia „Wiele Kultur – Jedno Miejsce. Od Kłajpedy po Saloniki”, które odbędzie się w niedzielę (5 września br.) na stadionie w Rogach.

Wydarzenie w Rogach nawiązuje do planowanej budowy międzynarodowej trasy Via Carpatia, która w przyszłości ma połączyć północ Europy z jej południem. Wkrótce fragment tej trasy – jako droga ekspresowa S19 – prowadzić będzie przez gminę Miejsce Piastowe.

W tym roku tematem przewodnim imprezy będzie Słowacja. Dlatego do Rogów zostali zaproszeni nasi sąsiedzi  zza południowej granicy, a panie z kół gospodyń przygotują potrawy słowackie. Do Rogów przyjadą także Grecy, których gościliśmy dwa lata temu podczas pierwszej edycji wydarzenia.

Ze sceny rozbrzmiewać będą koncerty zespołów muzycznych, a jako gwiazda wieczoru wystąpi CLEO.

Zaplanowano także panel dyskusyjny na temat budowy trasy Via Carpatii (uwaga: spotkanie to odbędzie się w Domu Ludowym w Łężanach). 

Wspolorganistorami wydarzenia są: Główny Urząd Statystyczny, LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie, Bank Gospodarstwa Krajowego
Patroni medialni: Krosno112.pl, terazKrosno.pl, TVP3 Rzeszów, Trendy Radio, Piastun

Szczegóły na plakacie.

Poniżej znajduje się załącznik – regulamin dla wystawców biorących udział w kiermaszu podczas imprezy Via Carpatia.

Dodaj komentarz