You are currently viewing Walentynkowy koncert za nami

Walentynkowy koncert za nami

Walentynkowy koncert życzeń już za nami. Nowoczesne efekty wizualne i świetlne, znakomita energia i odrobina skrępowania dały ostatecznie rezultat, którym warto się pochwalić.

Nowatorsko zrealizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Miejscu Piastowym koncert życzeń w wykonaniu zespołu Groovinscy był próbą dla nas wszystkich. Nie obeszło się bez nerwów i niepewności. Dotychczas rozluźnieni i zaprzyjaźnieni ze sceną muzycy nie mogli odnaleźć się w niemal pustej sali. Frontmen zapominał tekstu, gitarzysta nie patrzył w kamerę. Saksofonista nie mógł zrozumieć idei zielonego tła, a basista błądził oczami po obsłudze technicznej. Z całą pewnością więc koncert na żywo w formule online nie był dla nas przysłowiową bułką z masłem. Nie w takiej atmosferze przywykliśmy pracować. Wszelkie niedogodności i stres związany z pierwszym takim występem w „telewizji” nie przeszkodziły jednak w zagraniu znakomitego koncertu, który spotkał się ze świetnym odbiorem publiczności. Tym razem ubranej w szlafroki i piżamy.

Walentynkowy koncert życzeń to drugi koncert transmitowany online na żywo i zrealizowany przez GCKIB w Miejscu Piastowym. Pierwszy jednak przy wykorzystaniu tak wielu skomplikowanych rozwiązań: wizualizacji, kamer, efektów świetlnych. To jedyny w naszym regionie tak profesjonalnie zrealizowany koncert, który transmitowany był aż z sześciu kamer na żywo. Dzięki transmisji online przez portal TerazKrosno.pl, po pierwszej godzinie od publikacji, film dotarł aż do 13-sto tysięcznej widowni. Cieszymy się tym sukcesem i obiecujemy na nim nie poprzestać.

Dziękujemy za obecność i ogrom pozytywnych wiadomości. Śledźcie nasz profil na Facebooku oraz aktualności na naszej stronie, a z pewnością znajdziecie w naszej ofercie kulturalnej coś dla siebie.

Dodaj komentarz